icon

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries

2.14.4 için
Windows

Dünya savaşta - artık tarafınızı belirleyin

17.9k

Bu uygulamayı oyla

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries, oyuncuların destansı bir savaşa katılmak için mevcut yedi kültürden birini seçebilecekleri dövüş üzerine odaklanmış gerçek zamanlı bir strateji oyunudur: Japonlar, Çinliler, Mayalar, Persler, Vikingler, Yunanlılar ve Normanlar.

Diğer birçok gerçek zamanlı strateji oyununun aksine, Seven Kingdoms: Ancient Adversaries, kaynak yönetimine gereksiz vurgu yapmaz ve bu çok geçici segmentin çoğunu en aza indirir. Onun yerine, tüm yerler düzinelerce birimin ekranda aynı anda çarpıştığı oyunun gerçekten parladığı savaşta eğitiliyor.

Bununla birlikte, Seven Kingdoms: Ancient Adversaries'de sadece savaşlar yok, iyi niyet anlaşmaları yapmak, yiyecek satın almak ve satmak, teknoloji alışverişi yapmak, hatta daha güçlü savaşmak için ittifaklar kurmak gibi diğer kültürlerle çeşitli diplomatik kumarları da başlatabilirsiniz. Olasılıklar oldukça geniş.

Seven Kingdoms: Ancient Adversaries, doksanların sonunda ticari olarak piyasaya sürülmesine rağmen, 2009 yılında serbest ve açık kaynaklı hale gelen mükemmel bir strateji oyunudur.
X